خانه / اخبار / CCTV / کار متمرکز و تخصصی مدیرعامل حفاظت الکترونیک عرفان ستودنی است

کار متمرکز و تخصصی مدیرعامل حفاظت الکترونیک عرفان ستودنی است

لی‌سنت جان مدیرعامل Ernitec:
کار متمرکز و تخصصی مدیرعامل حفاظت الکترونیک عرفان ستودنی است

ernitec کار متمرکز و تخصصی مدیرعامل حفاظت الکترونیک عرفان ستودنی است کار متمرکز و تخصصی مدیرعامل حفاظت الکترونیک عرفان ستودنی است ernitec

 لی سنت جان، مدیرعامل شرکت ernitec در مصاحبه‌ای اختصاصی با خبرنگار دنیای حفاظت گفت: ernitec شرکت تولیدکننده‌ی تجهیزات نظارت تصویری در دانمارک است و ما عمدتاً به تولید دوربین‌های IP و نرم‌افزار‌های مدیریت ویدیویی می‌پردازیم. نرم‌افزارهای ما دارای قابلیت‌های بسیاری از قبیل هوشمندی و امکان آنالیز تصاویر می‌باشند. همچنین ما بیش از دو هزار مدل مختلف دوربین از برندهای گوناگون را می‌توانیم در سیستم‌های خود یکپارچه نماییم. عمده محصولات ما برای زیرساختارهای بزرگ طراحی شده و می‌توانیم تا ۱۹ هزار دوربین را درون یک سیستم پوشش دهیم.
مدیرعامل ernitec با اشاره به این که شرکتش در سال ۲۰۰۰ اولین بار در ایران حضور یافته گفت: من آقای یوسف مصطفوی را از سال ۱۹۹۸ یا ۹۹ می‌شناسم. اولین بار او را در لندن ملاقات کردم و بعدها وقتی آقای اندرو هاوا (مدیر فروش منطقه‌ای ernitec) او را مجدداً به من معرفی کرد، به او گفتم که ما از مدت‌ها قبل یکدیگر را می‌شناسیم.
وی این گونه ادامه داد: لازمه‌ی انجام کاری به مدتی طولانی این است که با تداوم انجام شود و با جسته و گریخته کار کردن نمی‌توان به موفقیت رسید. باید به شکلی متمرکز و تخصصی روی موضوعی فعالیت کرد و چیزی را در آن زمینه بنیان نهاد. این کاری است که آقای مصطفوی تاکنون انجام داده و به همین دلیل است که برای او و کارش احترام زیادی قائلم.
وی با اشاره به برخی از پروژه‌های بین‌المللی شرکت خود گفت: ما پروژه‌ی بسیار بزرگی را با هزاران دوربین، در یکی از بانک‌های کشور مصر انجام داده‌ایم. همچنین تمامی ادارات پلیس بریتانیا و لندن به دوربین‌های ما مجهز می‌باشند. حدود ۹۰۰ دوربین در یکی از فرودگاه‌های دوبلین پایتخت ایرلند اجرا کرده‌ایم. همچنین چهار هزار دوربین شهر مکه از پروژه‌های اجرا شده توسط ما است. در خطوط راه‌آهن کشورهای فنلاند، نروژ و کشورهای دیگر نیز از دوربین‌های ما استفاده شد است.

رفرنس:ماهنامه دنیای حفاظت

پیشنهاد برای مطالعه:

جدیدترین سرور دل با پردازنده برادول اینتل

جدیدترین سرور دل با پردازنده برادول اینتل

نمایشگاه ISS

تونل تست دوربین در نمایشگاه ISS سال ۱۳۹۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *