خانه / اخبار / CCTV / دایناکالر دوربین‌های شبکه سری Lumos را مخصوص تصویربرداری در شرایط نوری ضعیف عرضه کرد

دایناکالر دوربین‌های شبکه سری Lumos را مخصوص تصویربرداری در شرایط نوری ضعیف عرضه کرد

۴۲۵۷۸٫۱۰۹۳۷۵ دایناکالر دوربین‌های شبکه سری Lumos را مخصوص تصویربرداری در شرایط نوری ضعیف عرضه کرد دایناکالر دوربین‌های شبکه سری Lumos را مخصوص تصویربرداری در شرایط نوری ضعیف عرضه کرد 42578

کمپانی تایوانی Dynacolor دارنده رتبه بیست و ششم رده‌بندی جهانی سال ۲۰۱۵, سری جدید دوربین‌های تحت‌شبکه خود را بانام «لوموس» مخصوص فیلمبرداری در شب و فضاهای تاریک، عرضه کرد.

دوربین‌های لوموس به سنسور ۲ مگاپیکسل BSI CMOS با قابلیت ضبط تصاویر FullHD با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه مجهز شده‌اند و در شرایط نوری ضعیف، توان ارائه تصاویر رنگیِ کم‌نویز و قابل قبول را دارند.

دوربین‌های لوموس دایناکالر، سری X, P, Q و G از محصولات این برند را شامل می‌شود.

همانگونه که می‌دانید دوربین‌های مداربسته در شرایط نوری ضعیف به حالت دید در شب سوئیچ می‌کنند که در این وضعیت با روشن‌شدن LEDهای مادون قرمز تصویر سیاه و سفید شده و کیفیت خود را تا حد زیادی از دست می‌دهد.

با ورود سنسورهای با حساسیت زیاد به نور و لنزهای با گشادگی دیافراگم بالا، امکان عرضه دوربین‌های مخصوص فیلمبرداری رنگی در شرایط نوری ضعیف، فراهم شده است.

به این ترتیب حتی در تاریکی، تصاویر رنگی خواهید داشت. تصاویری که بهتر و قابل استنادتر از تصاویر ضبط شده توسط دوربین‌های نظارتی متعارف است.

پیشنهاد برای مطالعه:

جدیدترین سرور دل با پردازنده برادول اینتل

جدیدترین سرور دل با پردازنده برادول اینتل

نمایشگاه ISS

تونل تست دوربین در نمایشگاه ISS سال ۱۳۹۵